Ремонт кухні

ремонт кухніКухня - серце будь-якої квартири. Для багатьох з нас це не просто місце приготування і прийому їжі, а затишний куточок, що ідеально підходить для посиденьок за чашкою чаю і душевних бесід.

Ремонт кухні - справа відповідальна, адже одночасно доводиться вирішувати відразу кілька складних завдань: як змінити дизайн приміщення, організувати освітлення, вибрати колірну гамму і будівельні матеріали, максимально функціонально використовувати кожен квадратний сантиметр і при цьому зберегти теплу і приємну атмосферу.

Часто кухня перетворюється у вітальню, кухня-зал стає все популярнішою. Тому при ремонті першочергово потрібно подумати про розміщення кухоннних приладів і зони відпочинку.

Ремонт кухні: косметичний або капітальний?

Перш ніж приступити до ремонту, необхідно вирішити, які основні завдання він має. Якщо головна мета - провести ремонт кухні недорого і при цьому стан приміщення є задовільним, можна обійтися перетвореннями косметичного характеру. Косметичний ремонт кухні дозволить «освіжити» її зовнішній вигляд і дасть вам можливість внести деякі корисні зміни в дизайн.

Душа вимагає кардинальних змін? Хочете повністю переробити все, починаючи від підлоги і закінчуючи стелею? Значить, необхідно замовляти ремонт кухні під ключ.

Який би варіант ви не вибрали, компанія «Авангард Інвест» швидко і якісно втілить в життя будь-які задуми і фантазії.

Ціна питання

Звичайно ж, багатьох людей, що не мають будівельного досвіду, цікавить питання: скільки коштує ремонт кухні? Відповісти на нього однозначно неможливо, адже ціна питання залежить від поєднання багатьох факторів.Вартість ремонту кухні складається з обсягу робіт, кількості матеріалів а також брендів(виробників) цих будівельних матеріалів, термінів виконання, тощо.Очевидно, що легкий косметичний ремонт обійдеться вам значно дешевше капітального, але при цьому він не буде настільки ефективним, та й прослужить набагато менше.

Задумавши ремонт кухні, ціни для вас напевно будуть основним критерієм вибору будівельної фірми. Ми ж рекомендуємо в першу чергу звертатися тільки до авторитетних компаніям, що мають хорошу репутацію.

Створюємо кухню мрії

Продумуючи дизайн кухні дуже важливо взяти до уваги поради дизайнерів, щоб не допустити безлічі типових помилок. Ми наведемо для вас деякі корисні рекомендації, пов`язані з ремонтом кухні:

Хочете зробити кухню яскравою? Спробуйте пограти на контрастах. Посуд, штори, меблі, навіть скатертину на столі - все це ваші вірні помічники у створенні задуманого образу.
На питання, який матеріал вибрати для оздоблення поверхонь універсальної відповіді немає. Тут все залежить від ремонтного бюджету. Головне, щоб він був естетичним, стійким до зносу і практичним. Ну, і, звичайно ж, підходив до загального стилю кухні.
Секрет комфорту на кухні - грамотне розташування меблів і розумне використання кожного сантиметра вільної площі. Головна порада професіоналів полягає в тому, щоб розташувати робочі зони в тій послідовності, ви якої відбувається приготування їжі.
Оцініть, наскільки грамотно ви використовували вільний простір до ремонту. Постарайтеся знайти всі можливі мінуси, присутні на вашій кухні «до», щоб обов`язково їх виправити.
Погортайте журнали по дизайну інтер`єру і подивіться всілякі варіанти в Інтернеті. Ви знайдете безліч цікавих рішень, які зможете застосувати на власному досвіді.
Фантазуйте і не бійтеся втілювати фантазії в життя. Кухня - це те місце, де це дозволено!

Контакти

Зробіть замовлення

Здійсніть замовлення з сайту і отримайте 10% знижки