Євроремонт

євроремонтДати точне визначення євроремонту не так вже просто. Це слово міцно увійшло в наш лексикон ще п`ятнадцять років тому. Будь-який пристойний ремонт стали назвати євроремонтом. Спочатку поняття «євроремонту» включало в себе високоякісний професійний ремонт, для якого застосовувалися новітні технології та сучасне обладнання, імпортні матеріали, з розробленим дизайнерським проектом. В результаті всього перерахованого вище, навіть після ремонту квартири вільного планування споживач отримував красиве, комфортне, ексклюзивне житло, що відображає характер та стиль господаря.

Євроремонт Львів

Будівельна фірма "Авангард Інвест" робить професійний ремонт приміщення, в тому числі ремонт квартири вільного планування, об`єднавши всі деталі для створення високого стилю і якості. Євроремонт в однокімнатній квартирі може перетворити її до невпізнання і зробити прекрасним місцем для проживання. Наша компанія виконує євро ремонт, використовуючи найсучасніше обладнання та матеріали, адже якісний ремонт возможет тільки із застосуванням якісних матеріалів у поєднанні з професійністю робітників. Євроремонт можливий, як і в новій квартирі, так і в квартирі вільного планування, придбаної на вторинному ринку житла.

Євроремонт квартир за допомогою професіоналів

Ви отримаєте якісний євроремонт 1, 3 або 2 кімнатної квартири, якщо візьмете висококласних фахівців. Адже проведення робіт по євроремонту осилять тільки досвідчені майстри, що мають спеціалізацію в певній сфері робіт. Старання і вміння робочих важливо, як і застосування сучасного обладнання та матеріалів. Все це вам може запропонувати будівельна фірма "Авангард Інвест". Також ви отримуєте унікальну можливість зробити євроремонт квартири за ціною на 10% нижче ринкової. Це стане значною економією для вашого бюджету. А все тому, що наша фірма проводить ремонтні роботи без участі посередників.
У євроремонт входять такі ключові роботи як:

  • Створення ексклюзивного дизайн проекту;
  • Підготовка приміщення до ремонтних робіт;
  • Формування багаторівневої стелі;
  • Демонтаж і зведення стін і перегородок;
  • Ремонт і заміна комунікацій (опалення, водопостачання каналізація, електропроводка);
  • Вирівнювання поверхонь за рівнем (підлога, стіни, стеля);
  • Обробка спеціальними складами перед нанесенням декоративного покриття;
  • Заміна дверей, вікон, відкосів, підвіконь;
  • Монтаж підлогового покриття (ламінат, паркет);
  • Створення та монтаж системи освітлення; Малярські й декоративні роботи;

Детальніше дізнатися про вартість послуг ви можете зателефонувавши нам.Загугливши фразу "євроремонт Львів" Ви хочете отримати якісні послуги за розумні гроші. Ми Вам допоможемо!

Контакти

Зробіть замовлення

Здійсніть замовлення з сайту і отримайте 10% знижки