Гіпсокартонні роботи

Компанія «Авангард Інвест» спеціалізується на наданні професійних послуг з монтажу гіпсокартону у Львові та області. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи і всіма необхідними знаннями в профільній сфері. Здатні оперативно і якісно реалізувати будь-які бажання замовників: абсолютно не важливо, чи це гіпсокартонних міжкімнатних перегородок або монтаж багаторівневої стелі. При цьому ціна робіт по монтажу гіпсокартону за м2 залишається на незмінно адекватному рівні.

Особливості та етапи робіт по монтажу гіпсокартону

Гіпсокартон є недорогим будівельним матеріалом. В основному використовується для декоративної, фінішної обробки стелі і стін. Також використовується для вирівнювання поверхонь. У будь-якому з цих випадків роботи з монтажу гіпсокартону вимагають дотримання певної техніки виконання. Установка гіпсокартону здійснюється співробітниками профільної компанії в кілька етапів.

Основними з них є нижченаведені:

  • нанесення розмітки на поверхню стелі / стіни;
  • розрахунок рівня розміщення гіпсокартону щодо поверхні;
  • установка металевих профілів, які утворюють каркас для обшивки листами;
  • монтаж підвісів і напрямляючих для фіксації гіпсокартонних листів;
  • проведення безпосередньої обшивки гіпсокартоном;
  • нанесення грунтовки при необхідності подальшої обробки.

Щоб підсумковий результат виконаних робіт в точності відповідав початковим вимогам, довірити монтаж гіпсокартону слід офіційно зареєстрованій фірмі, яка несе повну відповідальність за якість послуг, що надаються.

Доступні ціни на монтаж гіпсокартону та інші переваги співпраці з нами

Наша компанія безпосередньо співпрацює з провідним постачальниками будматеріалів у львівському регіоні. Завдяки цьому ми готові надати клієнтам всебічну допомогу при закупівлі гіпсокартонних листів на найбільш вигідних умовах і навіть за максимальними розцінками нижче ринкових. Встановлені нами ціни на монтаж гіпсокартону - одні з найнижчих у Львові і області. Крім цього, ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • професійне виконання навіть найскладніших проектів;
  • облік всіх вимог і побажань замовника;
  • дотримання термінів початку і закінчення робіт.

Ми кращі в своїй справі і в будь-який момент готові це довести!

Контакти

Зробіть замовлення

Здійсніть замовлення з сайту і отримайте 10% знижки