Фарбування квартир, офісів

Для фарбування стін ціна за квадратний метр - основний спосіб розрахунку. У компанії «Авангард інвест» вартість формується зі зрозумілих принципів: в таблицях вказані розцінки для всіх видів супутніх послуг. Очищення, ошкурювання, грунтовка - враховується кожен тип обробки, строго за проектом ремонту. Фахівці працюють чітко і організовано, компанія повністю відповідає за якість і дотримання термінів виконання замовлення.

Переваги замовлення фарбування стін в нашій компанії:

  • Робота за чітким графіком з повним дотриманням термінів.
  • Гарантія на всі роботи.
  • Оплата за кожен виконаний робочий етап.
  • Безкоштовна консультація по вибору матеріалів і типу робіт.
  • Виїзд фахівця по вимірах і кошторисами за рахунок компанії.
  • Купівля матеріалів з доставкою нашими силами, якщо у вас немає на це вільного часу.

Є варіант викликати бригаду разом з матеріалом - робочі саме привезуть все необхідне для ремонту.

Додаткові послуги

Під час ремонту часто виявляється, що потрібне не тільки фарбування стін в квартирі, будинку, офісі. «Авангард Інвест» займається усіма видами фінішної обробки і пропонує додаткові види робіт:

  • Поклейку шпалер.
  • Укладання ламінату.
  • Косметичний ремонт під ключ.

Досвідчені майстри успішно справляються з роботами різної складності, виконують окремий ремонт або комплексну фінішну обробку. Відповідальні та добре підготовлені фахівці компанії добре знають і люблять свою роботу, строго дотримуються встановлені терміни. Замовників радує вартість фарбування стін за квадратний метр, якість і швидкість проведення ремонту.

Якісне фарбування стель і стін

Співробітники компанії «Авангард Інвест» працюють за заздалегідь складеним планом. Щоб дізнатися, скільки коштує фарбування стін, зв`яжіться з адміністратором - він відправить на об`єкт замірника. Спеціаліст на місці проведе розрахунки і складе попередній проект. Під час бесіди узгоджується графік роботи, детально перераховуються і оцінюються операції, підраховується вартість матеріалів. Остаточна сума озвучується зразу.

Види фарб і як правильно фарбувати

Фахівці з високим рівнем підготовки вміють використовувати різні види фарб для стін і стель. Хочете оформити приміщення оригінально або віддаєте перевагу класичному дизайну? Грамотний підбір кольорів повністю перетворює кімнату, головне знати, як правильно фарбувати стіну: в якій послідовності накладати шари, скільки чекати перед новим підходом, як обробляти дерево, бетон, цегляну кладку або штукатурку.
Професійне фарбування стін в квартирі не поступається іншим видам покриття: рівна поверхня без дефектів виглядає престижно і дорого. Для уточнення деталей на ремонт зв`яжіться з адміністратором. Він дасть вичерпні коментарі з усіх питань, підкаже кращі варіанти ремонту та допоможе скласти список матеріалів.

Контакти

Зробіть замовлення

Здійсніть замовлення з сайту і отримайте 10% знижки