Декоративна штукатурка

У разі неправильної підготовки поверхні при нанесенні декоративних покриттів можуть виникнути відшарування, тріщини, міхури. Рекомендуємо замовляти весь комплекс робіт у наших майстрів декоративного оздоблення.

Ціни на декоративну штукатурку у Львові:

Все залежить від типу, місця, площі. Ціна від 150грн/м2

  • Стелі тарифікуються на 30-50% більше ніж стіни
  • При висоті стель більше 3-х метрів ціна за нанесення може бути збільшена
  • Вартість обробки колон обговорюється окремо

Переваги декоративної(венеціанської) штукатурки

  • Хороша стійкість поверхні до будь-якого механічного впливу
  • Створення унікального візерунка на стінах відповідно до бажання клієнта
  • Велика гамма колірних відтінків, можливість суміщення декількох кольорів
  • Широкий вибір декоративного виконання, що дозволяє замовити обробку штукатуркою відповідно до конкретного стильового виконання
  • Хороша стійкість до перепадів рівня вологості і температур

Ціна нанесення декоративної штукатурки визначається, перш за все, матеріалом, який вибирається взалежності від місця використання (всередині приміщення або зовні Не менш важливу роль відіграє техніка нанесення декоративної штукатурки, замовити яку можна в нашій компанії, фахівці якої професійно виконують дані роботи.

Види декоративної штукатурки:

1. Силіконова. Є найбільш дорогою, оскільки володіє поліпшеними характеристиками в плані еластичності, адгезії і хорошою повітропроникності. Має універсальне застосування (зовні, усередині), оскільки добре лягає на будь-які типи поверхонь. Реалізується вже в готовому рідкому стані.

2. Акрилова. Має в своєму складі особливі акрилові смоли, завдяки чому має гарну пластичність і відмінними водовідштовхувальними властивостями. Найчастіше застосовується всередині приміщення, оскільки зазвичай не застосовується з зовнішніми утеплюючими матеріалами (мінеральна вата)

3. Силікатна. Застосовується для обробки зовнішніх фасадів і відрізняться хорошою стійкістю до фізичних дій за рахунок додавання силікатного скла. Застигає досить швидко, тому для її нанесення потрібні особливі професійні навички.

4. Мінеральна. Використовується в поєднанні з кварцовою ґрунтовкою і надходить у продаж вже в готовому вигляді. Спочатку має білий колір, куди додаються кольорові пігменти в залежності від того, який відтінок необхідно отримати на виході.

Декоративна штукатурка має широку сферу застосування, включаючи приватні будинки, квартири, котеджі, дачні будиночки, кам`яні та цегляні паркани, офісні будівлі фірм і компаній. Важливо розуміти, що нанесення декоративної штукатурки, ціна якої залежить від її характеристик, повинні виконувати виключно досвідчені майстри.

Чому ми?

Фахівці нашої компанії протягом багатьох років виконують оздоблювальні роботи, застосовуючи різні види декоративної штукатурки. Ми застосовуємо виключно сертифіковані матеріали, тому ручаємося за довговічність обробки, надаючи зі свого боку повну гарантію на виконану роботу. Нанесення декоративної штукатурки, вартість якої є цілком розумною, виконується в точній відповідності з будівельними вимогами. Щоб замовити нанесення венеціанки достатньо зв`язатися за контактним телефоном з нами, і ми надамо необхідну додаткову інформацію.

Контакти

Зробіть замовлення

Здійсніть замовлення з сайту і отримайте 10% знижки